Po - Čt: 9:00 - 19:00, Pá - 9:00 - 15:00

Doplňkové služby

Parafínové zábaly rukou a nohou

Parafínové zábaly rukou a nohouluxusní péče pro vaši pokožku! Dopřejte si okamžiky čistého blaha a hydratace s parafínovými zábaly, které hloubkově vyživují a regenerují Vaši pokožku. Tento exkluzivní wellness rituál zanechá Vaše ruce a nohy hebké, jemné a dokonale hydratované. Teplo parafínu navíc uvolní svalové napětí a zmírní bolesti kloubů. Přineste si domů profesionální lázeňský zážitek a rozmazlujte se jako nikdy předtím. Parafínové zábaly rukou a nohou – vaše cesta k dokonalé péči a nepřekonatelnému komfortu!

Více na: Parafínové zábaly rukou a nohou

Detoxikační koupel nohou

Vaše nohy si zaslouží tu nejlepší péči! Dopřejte jim osvěžující a očistnou proceduru, která z těla odstraní toxiny, zlepší krevní oběh a přinese pocit lehkosti. S detoxikační koupelí nohou získáte nejen okamžitou úlevu a relaxaci, ale také podpoříte své celkové zdraví a vitalitu. Tento jednoduchý, ale účinný rituál Vám pomůže zbavit se každodenního stresu a obnovit rovnováhu. Udělejte první krok k lepšímu já – vyzkoušejte detoxikační koupel nohou a zažijte rozdíl na vlastní kůži!

Více na: Detoxikační koupel nohou

Hypnomasážní křeslo

Zažijte dokonalou relaxaci a úlevu od stresu s naším revolučním hypnomasážním křeslem, které spojuje to nejlepší z masáže a hypnoterapie. Toto křeslo Vás přenese do světa absolutního klidu, kde každý dotek je jako léčivý balzám pro Vaše tělo i mysl. S precizně navrženými masážními programy a hypnorelaxačními technikami budete mít pocit, že se vznášíte na obláčku pohody.

Více na: Hypnomasážní křeslo

Infrasauna

Objevte blahodárné účinky infrasauny, která díky moderní technologii infračerveného záření prohřeje Vaše tělo do hloubky, uvolní svaly, detoxikuje organismus a zlepší krevní oběh. S infrasaunou získáte nejen dokonalý odpočinek, ale také posílíte svou imunitu a podpoříte celkové zdraví.

Více na: Infrasauna

Prodej rehabilitačních pomůcek

Prodej výživových doplňků pro pohybový aparát

Prodej dárkových poukazů

Nabídka kompresních punčoch, ponožek aj.

Nabídka ortopedických vložek do bot od firmy Pedag


Máte zájem o některou z nabízených služeb? Napište nám.

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky

1991 - 2024 © Balneo Lípa